Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte de enkelte holds koordinatorer eller bestyrelsen, hvis du har spørgsmål, ideer mm.
Desuden kan du kontakte kontoret onsdage kl. 10-11 i kursussæsonen, eller efter aftale til kl. 12.


Kontoret

På kontoret tager Mette sig af administration, redigering af programmer, sender mail om fællesarrangementer til alle grå pantere m.m.m.

Vedrørende tilmelding henvises til menu-punktet "Medlemsside".

Kontortid (i kursussæsonen): Onsdage kl. 10-11, dog efter aftale indtil kl. 12

De Grå Pantere, Toldbodgade 29-31, 8600 Silkeborg
Telefon: 8682 6699

Mail: graa-pantere@mail.dk

Hjemmeside: www.graapantere.dk

CVR-nr.: 1943 1495

Bankkonto Jyske Bank: Reg.nr. 7170, Kontonr. 1394612

MobilePay: 407062


Torben Yngve Larsen

Formand

Mogens Riget

Næstformand

Hanne Amstrup

Kasserer

.

 

 

 


smiley

 

Ingrid Svendstrup

Sekretær

Mette Kristensen

Medlem

Trine Volf

Suppleant 

 

Webmaster

Ib Andersen 2125 6148 ib.solveig@gmail.com  
Mail til webmaster webmaster@graapantere.dk  
   

Hold-koordinatorer

Klik her for komplet liste med

styregrupperne for alle panterhold

 

 

   
       
Bag om musikken Anne Bodil Larsen tlf. 6160 1743 annebodillyth@gmail.com
Billedmaling I Mogens Riget tlf. 2310 6850 riget.mogens@gmail.com
Billedmaling II Grethe Larsen tlf. 2443 2035 gretheterplarsen@icloud.com
Debat om aktuelle emner Arne Sørensen tlf. 2368 4227 britarne@fibermail.dk
Det gode seniorliv Jonna Risbjerg tlf. 2243 6363 jonna.risbjerg@hotmail.com
Engelsk øvede Margit Jensen tlf. 2182 5519 margit.j18@gmail.com
Filosofi - Livsforståelse Anette Riis tlf. 5192 8681 anetteriis@privat.dk
Historie Bente Grue tlf. 3151 4233 bg@bentegrue.dk
Håndarbejde Benda Dahlberg tlf. 2420 8885 benda.dahlberg@gmail.com
Idé- og kulturhistorie Anders Gjedsted tlf. 4168 2204 ajgjedsted@mail.dk
Italiensk, fortsættere Ingrid Svendstrup tlf. 3071 5141 isv@mail.dk
Italiensk, studiekreds Birgit Gade tlf. 2980 1576 birgitgade46@gmail.com
Klassisk litteratur Leif Sørensen tlf. 6024 6726 egedius1@gmail.com
Kunstforståelse I Kirsten Hartmann tlf. 6116 8233 hartmann.silkeborg@mail.dk
Kunstforståelse II Karen Sandager tlf. 2174 4149 sandagerkaren@gmail.com
Litteratur I Hanne G. Nielsen tlf. 2860 7149 hanne.g.nielsen@gmail.com
Litteratur II Hanne Amstrup tlf. 3012 3188 hanne.amstrup@gmail.com
Verdenslitteratur Kirsten Danielsen tlf. 3070 0488 kirda@live.dk
Lokalhistorie Jørgen Laursen tlf. 2012 7644 joergenlaursen@post.tele.dk
Natur & miljø I  Jakob Steen Jensen tlf. 4045 2396 birja@dadlnet.dk
Natur & miljø II Elly Würtz tlf. 2426 1302 ellywrtz@gmail.com
Spansk, fortsættere Bjarne Jessen tlf. 2020 3819 osito@outlook.dk
       
     
       
De GrĂ¥ Pantere * Toldbodgade 29-31 * 8600 Silkeborg * tlf. 8682 6699 * graa-pantere@mail.dk
Hjemmeside fra e-hjemmeside.dk